ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Celý tým Letní soustředění Oldřichov 2007
Celý tým
Letní soustředění Oldřichov 2007 PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel PAT   
Úterý, 12 Únor 2008 11:30
Tak soustředění mám za sebou. Ani nevíte jak jsem tomu rád. Hned po pondělním příjezdu vzaly události rychlý spád. První krosík, první rovinky, první rozházení, dále pálka, vnitřní pole, vnější pole. Oběd. Chvíli přestávka. A odpoledne znovu dokola. Večer musím trénink podpořit správnou přípravou i hospodě. Holt těžká jsou potom rána opilcova. A tak to jde sedm dní po sobě. No řekněte, nemám já to těžký život? :-)

Účast byla slabší, než na minulých ročnících, což nám ostatním nijak nevadilo. Všechny potřebné drily jsme v tomto počtu mohli absolvovat a absolvovali.Někdo poctivě – jiný po svém. Viz Strádyho krosíková kolečka, která více již zkrátit nešla.
Jak se říká: „a po práci – legraci“. Tohoto hesla se zřejmě nejvíce drželi Přemek a Chesney.
První z nich, vracející se z tahu, poté co na sebe dvakrát povalil palandu a dvakrát ji vracel na místo, čímž způsobil ohromné rány mě pobavil se slovy „Doufám že jsem nevzbudil Zachyho!“
Druhému se podařil ještě kurióznější kousek: Přijet v polovině soustředění, opít se pod obraz a dát to najevo tak, že to z WC slyší celá hospoda a později se vypařit jako pára nad hrncem. To dokáže snad jenom Chesney.
V polovině soustředění se uskutečnil turnaj tří družstev. Soutěžily družstva smíšená z mužů a žen. Výsledky: 1. družstvo Mároše, 2. družstvo Ondry a 3. družstvo Johana.

Po odjezdu headcoache Mároše probíhaly tréningy pod taktovkou Staníčka. A musím uznat, že se rozhodně nenechal zahanbit. Spíš ještě přitlačil na pilu a chtěl nám ukázat, že i z mrtvol lze ještě nějaký ten projev energie vytlačit.
Když už se celá akce chýlila ke konci, byl na poslední odpoledne naplánován slowpitchový zápas ženské reprezentace proti flórbalistům z Bíliny. Ti byli podpořeni zbytkem mužů ve složení: Voloďa, Přéma, Pat a Egon. A musím uznat, že než rovný boj vypadalo utkání jako exhibice. Průběhu utkání odpovídal i výsledek. Ženy PV vs. Flórbalisté Bílina 7:27. A hosté se radovali nejen z vítězství, ale i z výhry dvou bas Pilsner Urquell.
Tak takové bylo soustředění Oldřichov 2007.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo