Celý tým
Přírodovědci pod palbou - neděle 11.5. Tisk
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Buky   
Pondělí, 12 Květen 2014 17:37

Tak jsme se poměrně brzy sešli takhle v neděli k domácímu zápasu na hřišti v Bohnicích, soupeřem nám měl být Most. Večer před tím byla akce Kulový blesk, aneb stěhování Carlose do tramtárie.

U toho jsme lehce popili pivečka, večer na Květnici jsme akci podpořili několika kousky jako odměnu za skvěle odvedenou práci a s lehce utahanýma nohama (Macin tvrdil že vyšel 540 schodů) jsme se celou noc svědomitě připravovali na nedělní nelehkou bitvu s favoritem. Z posil se dostavila druhá věž z tempa (Martin), jinak jsme se sešli ve velice podobné sestavě jako v sobotu, s tím že se ještě přidal Žufánek a tak jsme na nadhozu byli celkem slušně vybaveni. Ovšem první zápas jsme začali s Tichnou na prkně, Martin lapal na jedničce, Macin kačer, TomBeh, Bárt s velkým a Egon infield, Zoidee, Pat a Keletti vzadu.

Za celkem příjemného počasí jsme začali celkem zostra, soupeři jsme až do HR ve třetí směně nedovolili prakticky nic, zato hned naše první pálka byla parádní a po první směně jsme vedli 4:0. Bohužel to bylo z naší strany až do pětky všechno, na pálce se nedařilo, padlo několik SO a když už jsme odpálili tak většinou na chlapa. Naopak soupeř nelenil a pomalu zvyšoval otáčky. Bratři Němcovi se do nás opřeli a nasypali dva HR, poté ještě dva doběhy po hitech ve čtvrté směně a rázem bylo srovnáno 4:4. V pětce jsme zahráli tři rychlé outy a naběhli jsme zostra na pálku - Martin stahuje Egona a Bárta domů takže je to 6:4. Bohužel tím jsme skončili definitivně. Soupeř se opět z našeho útoku velmi rychle oklepal a nasypal nám díky dvěma HR a řadě dalších hitů 8 bodů a ze slušně rozehraného zápasu se najednou stala jednoznačná záležitost - v poslední směně přisypali dva body již na Žufkův nadhoz a bylo vymalováno - 6:14 konečný výsledek. Z řad PV bych vyzdvihnul Patovu pálku, byl čtyřikrát na metě ze čtyř - 1meťák, dvoumeťák, BB, HB. Naproti tomu Kelettiho 3 SO ze čtyř startů + luft do vnitřního hovoří celkem jasně. Tak dopadl nadějně rozehraný zápas s průběhem ošklivějším než kdo mohl čekat.

Občerstvili jsme se a naběhli jsme do druhého zápasu kde rozkaz zněl jasně. Nastoupili jsme v poněkud obměněné sestavě (bylo nás myslím krásných 12!) takže na prkně začínal Žuffy, chytal Keletti, jednička Bárt, Tombeh, Bárt s V., Egon...vzadu pak Buky, Lojza a Timmy, Pat jako DP za Kelettiho. Soupeř začal tlakem po trochu horším Žuffyho a Kelettiho začítku a díky BB a několika PB dovalil bod, přestože prakticky nepálil. My jsme ale zvládli odpovědět hned v dohrávce, kdy Bárt s V., Egon a Pat pěkně hitli a dovalili dva body. No a pak to přišlo - čtyři HR soupeře v průběhu dvou směn přisypaly na jejich konto pět bodů a rázem se karta otočila. Po střelnici jsme se ale trochu probrali a po hitech Bárta s m. a Žufana jsme i díky několika PB a WP dotlačili tři body takže jsme opět bodovou propast téměř dorovnali. Soupeř ale opět nelenil a v pětce po sérii pěkných hitů přitlačil na své konto tři bodíky čímž se dostal opět do výraznějšího vedení. Aby to ale nebyla nuda, punkáči se hecli a začali trochu pálit, je fakt že soupeř nám trochu pomohl několika erory ve vnitřním poli ale to se taky počítá, na konci šesté směny jsme najednou vedli hubeným rozdílem dvou bodů. Bohužel se karta opět otočila, několik celkem nešťastných BB a PB a soupeř měl plné mety bez outu, v tu chvíli jsme se modlili aby do toho zas některý Němec nepraštil za plot. To se sice nestalo ale stačilo pár PB a soupeř nám za pomoci dvou hitů a několika WP a BB nasypal čtyři body navrch. V poslední dohrávce sice Tichna trefuje poctivý HR, ovšem další pálkaři ho “podpořili” třemi SO v řadě a bylo hotovo.

Celkově hru hodně poznamenal velmi krátký plot, za nějž celkem krátké odpaly padaly - schopnost pálit dlouhé lufty rozhodly - počet HR mosteckých borců a náš zřejmě mluví za vše. Vtipným výstupem bylo nadšené Timmyho zabečení mezi dvojkou trojkou - získal v pohodě dvojku a pak měl v očích strašnou  touhu to dotáhnout dále - byla z toho předpisová ovečka.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
pinďour   |2014-05-13 09:41:35
Nuuuudaaaaaa...
M   |2014-05-14 21:48:37
libi, podobna sracka jako my
Damon Gridley  - PřírodovÄ›dci pod palbou - nedÄ›le 11.5.-PV Prah   |2018-05-29 07:52:49
Legit Survey Site that Pays Through PayPal:
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."