ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Celý tým Zápis ze stěhování (tři zápasy za den je pěkná fuška) 10.5.
Celý tým
Zápis ze stěhování (tři zápasy za den je pěkná fuška) 10.5. PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Truhlář   
Středa, 14 Květen 2014 07:26

Na sobotu odpoledne Bárt s M (všichni víme co to znamená) avizoval stěhování Carlose. Většina z nás se rozhodla, že předtím trochu potrénujeme abychom si při stěhování něco nenatrhli.

Náhodně jsme vybrali nějaký slabší tým a připravili se k zápasu. Nemohoucí Přemek nalajnoval jednou rukou hřiště (druhou rukou si otíral nos kapesníkem). Vlítli jsme na ně jak uragán, po první směně suveréně vedeme 1:0 a to ještě není všechno, jsme si tak jistí výhrou, že Kotlářku necháváme ve druhé směně odpálit dva homeruny aby byla vůbec chuť dál hrát.
Po nějaké době zjišťujeme, že Kotlářka je nenasytná a schválně ztrácí naše balóny na střeše školky, na place před klaphauzem (neplést s klaplachem). My útočíme strikeoutama a vysokýma luftama. Po páté směně má Kotlářka dost (bodů) tak končíme rozdílem. Je jasné, že musíme změnit taktiku nebo soupeře.

Soupeře se nám vyměnit nedaří tak měníme taktiku. Je třeba začít pálit.
Začátek utkání je nemilé, hosté dávají 4 body hned v první směně, nedá se nic dělat, je třeba ukázat kdo je tady pánem. Naše pálky hučí a během první dohrávky otáčíme celý lineup a dáváme bodů 5. Poté se zápas na obou stranách uklidňuje a na tabuli stále svítí 5:4 pro nás. To se ale zřejmě nelíbí Tichnovi a velkým obloukem posílá kuličku za plot, tím zvyšujeme na 7:4. Po té ještě Bárt s M (víme že :) ) obíhá trojmeťák a čeká, až ho Egon pošle domu hitem do zadního pole. 8:4. Kotlářka mlčí. V dohrávce šestky si ještě Bárt s M :) střihne oběhnutý homerun který v této soutěži nelze zahrát. Kotlářka se probouzí až na konci zápasu zkouší ukončit hru pro nedostatek míču, ale 2 HR už nezmění, končíme zaslouženou výhrou a jdeme stěhovat.

K třetímu zápasu se scházíme ve ztenčené sestavě u Carlose doma. Někteří jsou už doma, jiní šli koukat na softbal aby se něčemu přiučili :)

sestava:
trenér   Karolča, Bárt s M:-----
busdriver  Timmýýýý
nosiči, podruhové ...   Tombeh, Přemek, po chvíli se přidává Buky.
frfňající nosič Macin
nakonec plný dojmů ze softbalu přijíždí Korýš se svou samičkou.

První část zápasu jde celkem dobře, po schodech dolů běháme jako fretky, nakládáme do vozidla a netěšíme se na vykládání a třetí patro bez výtahu.
Hned při průjezdu kolem nového bytu zjišťujeme že krysa Bárt nám zatajil jedno patro navíc, vymlouvaje se, že to spodní je jen takové půl patro.
V průběhu zápasu Macin oznamuje, že když je unavenej tak brečí a že už mu moc neschází. Nejsem si jist ale myslím že únavu zahnal pivem, ale to je pouze spekulace.
Po nastěhování sám Carlos zjišťuje že se mu tam všechen nábytek nevejde a tak přichází ke slovu palice kterou jednu skříň opatrně Bátr rozebírá. Macin si mezi tím vyžádal slivovici kterou ihned dostal. Zapíjíme ji pivem a zajídáme gulášem. Zápas končíme výsledkem  -1 (skříň) a odjíždíme na Květnici kde platí Bárt :)


Timmýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

 

Komentářů
Přidat Nový Hledat
statistik   |2014-05-14 11:28:37
Bárt dal normalní HR až na druhý hriště (pro TomBeha - to s tím bagrem).
Důkazem budiž fotografie č. 37 ze zápasu. Už babička Boženy Němcové
říkala, že si hráči po uběhnutým HR plácat nechodí. Holt máme v týmu
dementa, kterej to píše jako ubehnutej. Až ho zjistíme, tak mu místo hitů
budem psát esóčka.

PS: dobrej článek:-)
Pinďour   |2014-05-15 15:13:09
No konečně se někdo hecnul. Akorát místo hitů SOčka? To nebude taková
dřina, že? Ale zase si toho zaručeně všimne!
Janicka  - Stěhování Praha   |2014-12-04 09:44:42
Na stěhování jedině http://stehovaniradost.cz/
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo