ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Celý tým Mostecký nášup aneb všechno na hov..! 25.5.2014
Celý tým
Mostecký nášup aneb všechno na hov..! 25.5.2014 PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Macin   
Středa, 28 Květen 2014 19:24

V sobotu večer jsme malinko popili a zahráli si kartičky. Někteří v jejich důsledku upíjeli pivo svalnatým chlapům v růžovém tričku, další jedli květiny u vedlejších stolů, budou líbat soupeře a rozhodčí, když tak čtu ten výčet úkolů, co si pamatuju, tak to vždycky byl Přéma.

Takže jsme se téměř všichni dobře bavili. Po návštěvě divného klubu jsme se rozešli do svých domovů k zaslouženému odpočinku. Já osobně jsem si bohužel moc neodpočinul. V noci jsem se šel vyčůrat a najednou stojím jen v trenkách na chodbě.  Co to je, proč stojím skoro nahej za dveřma. No nic, chvilku tam tak zevluju, protože je zamčený barák, a nemůžu ani nikam odejít až mě napadne zazvonit na jediného souseda v baráku, kterého tak trochu znám a on zná mě. Po několikátém zazvonění otevírá dost rozespalý Pepa a říká ahoj. No ahoj, já jsem si jako zabuchnul dveře a chtěl bych tě poprosit o půjčení telefonu. Bez jediného slova mi telefon půjčil a taky nějaké oblečky. Asi abych jako nepohoršoval nebo nenastydl. Po telefonátu Martině, naštěstí si nevypíná na noc telefon, jsem zjistil, že nikdo náhradní klíče od našeho bytu, kdo by byl doma, nemá. Takže Pepa vzal klíče od auta a hurá do Nelahozevsi za Martinou. V pět hodin si vyzvedávám klíče a jedeme zase zpět. Pepa mi cestou vypráví, proč mu nepřišlo divný, že jsem nahej na chodbě.  Tak zaprvé je to městský policajt a ty se asi setkávají s dost divnými věcmi a zadruhé koukal nedávno na Bakaláře v TV a tam se přesně stejná věc stala Vladykovi. Takže tímto bych chtěl poděkovat České televizi za poučné pořady a hlavně za záchranu Pepovi. O dvě hodiny později se budím úplně svěží a vyrážím po stejné dálnici, co jsem jel před pár hodinami směr most. Čelím otázkám. Proč si tady nezůstal, jsme tě mohli vyzvednout? Mohli a jak se ukázalo, dokonce by bylo i lepší, kdybych neměl věci a nemohl, hrál.


Po krátkém rozcvičení nastupujeme na pálku a začíná to slibně Bárt s V. (posila z Canárů) pálí až k plotu a běží a běží a kauč na tři ho žene domu, kde je bohužel balón asi o 5 metrů dřív a je z toho jasný aut. Takže zase běžecko-kaučovská chyba a to jako by předznamenalo náš výkon, další dva rychlé auty a hurá do pole. Sluníčko svítí, tak proč si to neužít a pořádně se neopálit.  Hned v první směně vyzkoušíme všechny soupeřovi pálkaře a musím říct, že nejsou úplně špatný, dva poctivé HR svědčí za vše. Taktika Mára Labčík, pomalí nadhoz, ještě pomalejší a bochánek na Most nefunguje, ale to nevadí, tenhle zápas ještě není ztracený. Další naše pálka byla opět velice rychlá avšak pole dlouhé. Dva pálkaři mají 100% HR start. Ve třetí směně se trochu topoříme, ale dva body budou asi málo. Ve střední pasáži zápasu se střídáme v poli a na pálce velmi rychle, a zápas spěje k rychlému konci. Chceme si však sluníčko trochu užít a 6 směnu protahujeme a je tu rozdíl 9 bodů a máme plné mety a jeden aut. Jak to dopadlo? Zkuste si tipnout v komentářích. Kromě Bárta s V. je to zoufalost a za celý zápas máme 6 hitů z toho 3 o sám.


Nevadí, je tu ještě jeden zápas, začínáme výborně, hrajeme agresivně, pálky lepí a předvádíme i kreativní hru s ulejvkama, takhle to má vypadat, super. Na prkně se objevuje místo Kopítka legenda Žufánek, ale kečr bohužel zůstává a jeho velké chvíle přichází již v první směně a není to moje první velká chvíle. Na SO zahozený balon a je tu doběh z druhé mety. Pak naplníme mety, ale dokážeme se z toho ještě pěkně vytáhnout za pomoci triku PB 2-1 aut. My na pálce nic. Oni plné mety nic. Stále vedeme 4:1. Takové štěstí mít dlouho nemůžeme a je to tak. Při dalších plných metách zahrajeme krásnou akci 6 domu aut, chci to ještě vyšpekrovat autem na jedna. Času dost, stačí jen pěkně přihodit a ………. kurva, dva body doma. Mohl to být double a směna bez bodu. Co budu psát. Na pálce jsme ztratili šťávu, já to ještě jednou zahodil při příhozu na jedna, vytvořím pár PB, tady je zapisovatel občas hodně přísný nebo nezná WP, ale to není omluva. Balím si SO dres na příště a jedeme domu bez výhry s vědomím, že tenhle víkend z naší strany fakt nebyl dobrej. Opět pochvala pro Bárta s V. Celkem 6 ze sedmi není vůbec špatný. Asi si dám taky chvilku pauzu.


Snad jen jedna pozitivní věc. Posezonní pijatice bude velká, prase, Plznička, tataráček a možná i striptérka. Peněz v SO měšci na to bude dost a dost.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
korýš   |2014-05-29 22:23:38
Na tej chodbě stál Macin, takže odpovídající úvodní foto by bylo asi
takový:

http://www.canstockphoto.de/bauch-dick
er-und-behaarter-mann-10802909.html
Přemek   |2014-05-30 12:36:00
No ona ta fotka musí být na šířku, jinak to tam nejde rozumně dát... Tak
hledej a třeba to změním...
Pinďour   |2014-06-02 14:22:59
Vždyť je ta fotka černobílá a má slipy, takže je to logicky někde z
osumdesátek. V té době ještě vypadal takhle. I ten pindík odpovídá,
řekl bych...
PAT   |2014-06-02 16:53:57
Akorát to nebyl slipy, ale plína
Tajemny eM   |2014-06-03 14:47:43
Ty woe, proc me to zas nepreqapuje Zkus macine napsat, ze se nekdy nic nestalo
a ze to bylo az neprirozene fadni!
Levi Shearing  - Mostecký nášup aneb vÅ¡echno na hov..! 25.5.20   |2018-05-29 07:49:42
The Best Online Surveys That Pays Cash via PayPal --->>
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo