ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Celý tým Desetibol a sedmikřeč
Celý tým
Desetibol a sedmikřeč PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Rosťa Taud   
Pondělí, 03 Listopad 2014 14:44
Důrazně žádám příslušné orgány o omluvu, zajištění nápravy a opakování celého závodu! Průběh letošního desetiboje snad ve všech ohledech popíral ducha fair-play.

 

 

 

 

  • Nejdřív mě předseda přidělí do skupiny „Ty nemáš dva metry?“ Bárt + „Ty nemáš dvě tretry?“ Vaha. Koukat jim po dvou krocích celou stovku na záda mě skutečně k lepším výkonům nevybičuje, jak (si) sliboval předseda.
  • Pak jsem si na třetí pokus skočil osobáček na dálce: 4,70 m. Načež Lucka prohlásila: „Promiň, Karle, já se spletla.“ A posunula měřidlo o 20 cm blíž k prknu. Timi ho vyndej!
  • Při hodu koulí mi permanentně nutili těžší kouli než holkám. A nikomu nevadilo, že Zoidberg to házel klepetem.
  • Laťka ve skoku do výšky byla skutečně vysoko. Ale spíš vzhledem k neregulérnosti doskočiště, kdy na mě ty stožáry dvakrát spadly. Přéma potvrdí, nebyl jsem cílem zákeřného útoku z řad pořadatelů sám.
  • Na 400 jsem dostal tu nejvzdálenější (a podle všech dostupných softbalových měření i nejpomalejší, protože prostě ten oblouk je moc velkej a neumožňuje řezat ideálně zatáčku odpovídající rychlostí) dráhu. Takže mě nezachránilo ani to, že jsem „udělal na každej Bártův krok tři rychlý malý“, jak se nechala slyšet jedna z divaček.
  • Následných 110 m překážek aspiruje na Greenpeace zákrok roku. To, co tam PV předvedli, že umí udělat druhu mývalus runnerus, bylo skutečně donebevolající. To ubohé zvířátko musí mít modřiny ještě teď po celém těle.
  • K předsedovu výroku „Mimo výseč“ při mém hodu diskem ani nemám chuť se vyjadřovat. Za tři roky své desetibojařské kariéry jsem neslyšel, že by bylo třeba nějakou výseč trefit.
  • Na skoku o tyči byla úmyslně zvolena základní výška na 175 m (R.U.R. – tj. Rosťův unikátní rekord – je přitom 170 m). Punkáči si to pro jistotu pojistili ještě posunutím stojanů až k doskočišti, takže bylo prakticky nemožné se o něco pokoušet. Potvrdil jsem svou unikátní formu a vyrovnal loňský R.U.R., tzn. výšku 175 m jsem neskočil. Ale potvrdila se i slova kromaňonce Kopita, že na skok o tyči prostě „stačí bejt blbej: vypnout mozek a skočit“. Disciplíně tradičně vévodil Vaha s Bártem.
  • Zajímalo by mne, odkdy je v atletice umožněna přítomnost trenéra na hřišti. Bártův osobní trenér Carlos prudil už při tyčce. Ale při oštěpu se proměnil v nosiče golfových holí a poslušně Bártovi nosil jediný oštěp, který skutečně lítal, a na mě tak zbyl jen ten bumerangovej zmetek, co se pořád vracel zpátky, odkud ho člověk hodil.
  • A 1500? Jako promiň? Běžim na krev, dám do toho srdíčko. Jsem nejvíc zrakvenej, co jsem kdy byl. A nejhorší výkon ever? A to jsem se o něj musel ještě hádat, protože mě úmyslně ze 4. místa chtěli měřiči odsunout až na 6. místo?

Pro mě jednoznačně desetizmrd a sedmibreč. Kolik stojí protest?

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Pinďour   |2014-11-11 11:04:27
Je to jednoduchý, musíš to udělat jako ostatní. Když se chceš umístit,
pozvi si co nejvíc lidí, co jsou horší než ty...
Neboj, příští rok se
plánuju taky zúčastnit, takže spousta lidí dostane pozvánku se špatnym
datumem.
Titus Machalek  - Desetibol a sedmikÅ™eč-PV Praha   |2018-05-29 07:51:10
Best Online Survey Site That Pays Cash via Paypal or Check:
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Shalanda Gissel  - Desetibol a sedmikÅ™eč-PV Praha   |2019-07-05 05:52:42
I am often to blogging and i really appreciate your content. The article has
really peaks my interest. I am going to bookmark your site and keep checking for
new information.

https://sanukmovement.micro.blog/2
019/07/04/what-is-online.html
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo