ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Celý tým Plesové ozvěny
Celý tým
Plesové ozvěny PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Předseda   
Pátek, 06 Únor 2015 20:40
Rok se s rokem sešel a naleštěný sál Moulin U Zabranskych přivítal jako každoročně softballovou smetánku složenou z Bábofek a Punkáčů, nechyběli však ani spřátelení tanečníci z jiných oddílů a další milovníci PV. Společenská událost roku, ples PV Praha softball, se konala již popáté a zkušenosti z minulých ročníků dávaly tušit nevšední zážitek plný kvalitní společenské zábavy a bohatého programu.

 

Konverzace byla vytříbená, břitké bonmoty střídaly vášnivé politické diskuze. Pánové ohromovali dámy historkami z lovu slonů, dobrodružných výprav do pralesů a oceánských hlubin, dámy jim opláceli nadšeným popisem nejnovější expozice v Louvru a nesmlouvavou kritikou posledního představení baletu národního divadla.

V družné zábavě pak všichni změřili své schopnosti v náročném kvízu, který prověřil znalosti přítomných v historii československé poválečné fotografie. I přes náročné téma až na výjimky uspěla většina se ctí a drobné chybičky lze jistě přičíst rozjitřené atmosféře a vybraným koktejlům skvěle zásobeného baru.

Jako každoročně byla polovina večera věnována tradiční tombole, jejíž vpravdě unikátní ceny zastínily i leckterý opulentní večírek pražských kmotrů. Zcela překvapivě se v závěru nestrhla bitva o uzenou makrelu, která povětšinou budí mezi společností největší zájem.

Když zábava gradovala umístili organizátoři pomyslnou třešničku na vrchol skvělého večera vystoupení hvězd české i světové pop-music z přelomu tisíciletí. Ve stylu Ein Kessel Buntes zahájil půlnoční překvapení nestárnoucí Karel Gott se svým hitem Biene Maja. Počáteční překvapení z německé verze vystřídalo nadšení publika, které se bez váhání přidalo k interpretovi a poslední refrén již Mistr zakončil společně se šedesátičlenným sborem.

Božského Karla vystřídala na pódiu Hanička Zagorová v improvizované etudě k písni Obrázky, při níž i silnější povahy uronily slzu a pár nejslabších omdlévalo. To však v zápětí napravila nestárnoucí dvojice Standa Hložek a Petr Kotvald, kteří hitem Holky z naší školky opět postavili diváky na nohy.

Obrovský rozruch pak vzbudila opravdová dáma salónů, která přicestovala až z dalekého Stetson City. Žena lvice, žena osud, arizonská pěnice Tornádo Lou. Muži a koneckonců i některé ženy jí padali k nohám a ona mezi nimi neúspěšně hledala toho, kdo ji učiní jinou, lepší...

Když organizátoři s vypětím všech sil rozehnali dav obdivovatelů americké krasavice, objevil se na potemnělém pódiu člověk, jehož jsme všichni již pokládali za mrtvého. Ať již k nám sestoupil z nebe nebo opustil pekelnou sluj, jeho Billie Jean chytla všechny přítomné za srdce. A nebyl by to Michael Jackson, kdyby současně nepředvedl i své fantastické taneční umění. We loved you, Michael!

Než se za hudebním překvapením zatáhla opona, objevili se na pódiu ještě leckým zapomenutí, ale stále perfektní hudebníci z projektu Bonie M. Jejich africký temperament byl skutečně důstojnou tečkou za vzpomínkovým večerem populární hudby.

Rozpumpované publikum bylo třeba neprodleně zabavit, což byl jako vždy úkol pro skvělého DJ Arnoštka s jeho diskotékou. Roztáčel hvězdná kola a pouštěl nám hity co se tolik líbí. Prostě boží jezdec, takže to bylo fajn, fajn, fajn, bylo to fajn fajnový.

A všichni doufáme, že příští rok přijdete zas a bude to ještě lepší...

 

Pro ty, kteří nestihli videa přinášíme jejich plnou verzi na našem YouTube kanále:

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Yon Boylen  - Plesové ozvÄ›ny-PV Praha   |2018-05-29 07:53:22
Paid Surveys Paypal! Learn How To Get Paid For Your Surveys
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo