ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Píva + Míša
Home Aktuality Celý tým Narozeninový ples 2018
Celý tým
Narozeninový ples 2018 PDF Tisk Email
Aktuality - Celý tým
Napsal uživatel Ria   
Úterý, 13 Únor 2018 18:41

Rok se s rokem sešel a jako každou středu, jako každý pátek, byl tu na konci ledna tradiční PV ples. Kde jinde než U Zábranských, kde nás již dobře znají a pravidelně se těší, až nás budou moct v tom nejlepším utnout :).

Shodou okolností padnul termín plesu na 2. kolo prezidentských voleb, a tak bylo hned o důvod víc zapíjet žal. Jenže punk's not dead, vy volové, a tak jsme se i přes vlažný rozjezd zvládli poradovat celkem s grácií. 

Začátek probíhal jako u separatistů, aneb můj pokus posadit se na chvíli k mužskému stolu byl ihned vetován. Poslušně jsem tedy odklusala zpět k holčičí sekci a připadala jsem si jako ve středověku. Večírek se však (díkybohu) pomalu rozjížděl, a tak se dostalo na první klasický bod programu - kvíz o hodnotné kalendáře s koťátky a štěňátky. Vítězkou kategorie PV se stala (ke své velké radosti) Lucc, z řad non-PV účastníků Lenka.

Legendární tombola byla jak jinak než skvělá, je třeba podotknout, že náš plesový výbor se každým rokem překonává. Kdo jiný by totiž zvládnout zařídit nejen houbičky, ale i výlet na Vysočinu. Já jako latentní blondýna vyhrávám dívčí set, který v sezoně určitě uplatním. Hlavní cenu si letos odnáší Timmýýýýý a my se těšíme na domácí máslo, čerstvě utřené!

Jako zlatý hřeb večera poté přichází na řadu (před)půlnoční překvapení plné světoznámých celebrit, jako ostatně každý rok. Letos jsme na plný sál nalákali Leoše Mareše, Miley Cyrus, Ivana Mládka, Aquu nebo Maxim Turbulenc. Každý interpret sklidil za své důkladně připravené vystoupení ovace a obdiv. Možná, že jsou i záznamy...

Poté jsou již všichni díky kvalitnímu programu (vůbec ne díky kvalitnímu alkoholu) dostatečně uvolněni, tudíž zábava jen proudí. Někteří zdatní jedinci se i přes zákaz panákování zvládnou zbavit přebytečných kousků ze svého šatníku či botníku, jiní nacvičují zvedačky, další přemýšlejí o životě a pokuřují před establishmentem… Ti největší nadšenci však paří na parketu, jejich nadšení však netrvá dlouho - před druhou hodinou ranní nás totiž již pakují a posílají o dům dál…

Příští rok se opět těšíme!


Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo