ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy
Ženy
Záhadný fanoušek PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Pavla   
Čtvrtek, 16 Květen 2019 19:38

Ani jsme se pořádně nevzpamatovali z výletu do Ostravy a už tu je další hrací víkend. Předpověď nečekaně neslibuje žádné zázraky, ale snad nezmokneme.
Celý článek...
 
Pos*… Ostrava PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Piva   
Pondělí, 13 Květen 2019 07:49

Druhý květnový svátek nás čekalo dvojutkání s Arrows v Ostravě. Abychom nic nepodecenili a nepřijeli pozdě, vypravila se většina týmu na Moravu již v úterý odpoledne po šichtě pendolinem. Ve vlaku jsme nelenili a ihned otevřeli naše poctivě připravené zásoby pití a jídla. Bohužel se ukázalo, že jsme situaci podcenili, a tak nám rum došel už před první zastávkou za Prahou - v Pardubicích. 
Celý článek...
 
Tradice se nesmí porušovat PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Ria   
Sobota, 04 Květen 2019 07:19

Přes nepříznivou předpověď nás v sobotu v Radotíně vítá příjemné softballové počasí, a k tomu Standa přiváží překvápko v podobě Sandry, kterou italská riviéra už nudila, a tak se jí stýskalo, že se rozhodla s námi strávit víkend, i když nemůže na prkno. 
Celý článek...
 
Střelnice PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Luciša   
Pondělí, 15 Duben 2019 08:50

Měly jsme se sejít v sobotu ráno v 8:30 na Tempu (čekaly nás zápasy s Čechií). Co vám budu povídat, když jsem odjížděla na hřiště, teploměr ukazoval krásné 4 stupně (skvělé softballové počasí). Takže dle Pavly instrukcí jsem vzala zimní bundu, čaj a jelikož jsem večer nestihla napéct (musela jsem na víno k sousedce) – dojela jsem na místní trhy a koupila tvarohové koule. 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 32

Sponzoři

Program mládeže podpořilo