ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy První ligový turnaj Choceň
Ženy
První ligový turnaj Choceň PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel PAT   
Neděle, 04 Květen 2008 11:22

Bábofky úžasně válí. Na ligovém turnaji porazily lištičky z Tempa a popasovaly se v prvním zápase s mistrovskými Joudrs. Výsledek však spíše připomínal házenou - 21:20. Celkově obsadily 4. místo.

3.4. 2008 už v 7 hodin ráno jsem musely vyrazit z Prahy do Chocně, abychom stihly první zápas, který začínal v 10:30. Těsně po 9. hodině jsme dorazily do Choceňského sportovního areálu.

Pořádně jsem se rozcvičily a v 10:30 jsme nastoupily na hřišti B proti Čechii. Hned od první směny jsem se do hry pustily s vervou. Na prkně byla Lucia a chytala Lucc. Soupeřky sice pálily, ale skórovat se jim nedařilo. A tak jsme je soustředěnou hrou v poli a pěknými odpaly porazily 11:3.
Nemůžu nezmínit naší novou hráčku ze Slovenské reprezentace Kristýnu Jevičovou (přestoupila k nám z Čechie), která pro nás byla posilou nejen v obraně, ale i na pálce.

Po obědové pauze a krátkém odpočinku na nás čekaly lišky z Tempa, které s námi chtěly sehrát vyrovnaný zápas. Počasí nám odpoledne moc nepřálo, každou chvíli pršelo a hřiště vypadalo spíše jako bažina. V první směně Tempo tvrdě zaútočilo a podařilo se mu stáhnout první, ale také zároveň jejich poslední bod v tomto zápase. Naše obrana podala skvělý výkon a i v útoku se nám poměrně dařilo, a tak jsme Tempo vyprovodily z hřiště rozdílem 8:1.

Až navečer v 18 hodin proti nám nastoupily hráčky Joudrs. V tomto zápase šlo o to, kdo vyhraje základní skupinu a kdo s kým bude hrát v semifinále. Avšak bylo už jasné, že hůř jak 4. příčku obsadit nemůžeme. Na prkno se tentokrát postavila Karolča a kečrovala Lucka. Joudrsky už po 2. směně vedly 9:0 a my jsem se spokojily s tím, že zápas skončí už po 4. nebo 5. směně. Ale nastal obrat. V další směně se nám dařilo pálit a obsazovat mety a dotáhly jsme se na rozdíl jednoho bodu (8:9). Šanci zahrát si dostaly i slabší hráčky a Ondra prostřídal všechny Bábofky i posty. Nakonec jsme si zahrály úplně všichny. Po 6. směně bylo skóre 20:17 v náš prospěch a do dohrávky 7. směny (byly jsme domácí) jsme nastoupily za stavu 20:20. Naštěstí se nám podařilo stáhnou poměrně rychle 1 bod a tím tak ukončit únavný, 2,5 hodiny trvající, zápas. Vyhrály jsme 21:20 a do dalších bojů postupovali z 1. místa ve skupině.

Všechny jsme byly hrozně hladové, a proto jsme se co nejrychleji přesunuly do restaurace Peliny, abychom se pořádně najedly a trochu oslavily narozeniny naší Lucíe. Spát jsem šly na poměry PV poměrně brzo, protože nás náročný den všechny vyčerpal, a tak nám ani nevadilo, že nocujeme na „strašidelném zámku″.

Druhý den jsme v 11 hodin nastoupily v semifinále proti Krči, se kterou jsme chtěly zvítězit a postoupit tak do finále. Avšak tentokrát nám štěstí moc nepřálo, hezké odpaly nám krčské pole vychytalo a předchozí náročný den se na nás taky podepsal. Bohužel jsem Krči podlehly v sedmi směnách 0:6. Nedařilo se nám pálit a obsazovat mety a tudíž byla Krč po celý zápas nahoře. V souběžném semifinálovém zápase prohrálo Joudrs se SaBaTem 0:4, takže naším dalším soupeřem v boji o 3. místo bylo opět Joudrs. Tentokrát ale soupeřky neponechaly nic náhodě a nasadily proti nám na prkno silnou nadhazovačku. Pálit se nám moc nedařilo, ale v poli jsem měly mnoho úspěšných zákroků. Joudrs jsme podlehly po sedmi směnách 0:6 a obsadily jsem tak konečné, velmi hezké, 4. místo na turnaji. Do ligové tabulky jsem si připsali 6 bodů a posunuli jsem se tak na průběžné 4. místo v 1. lize žen. Turnaj v Chocni vyhrál SaBaT 1:0 nad Krčí.

Za bábofky v Chocni nastoupily: Andy, Danča, Ivana, Karolča, Kristýna Jevičová, Linda, Lucka, Lucka, Máňa, Maku, Mikeška, Pavla, Péťa P., Péťa S., Týna a Vendy

Konečné pořadí turnaje:
1. SaBaT Praha
2. Krč Altron
3. SK Joudrs Praha
4. Přírodní vědy UK Praha
5. SC Čechie Praha
6. Tempo Praha
7. Radotínský sportovní klub
8. VSK Chemie Praha

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo