ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Vyšší cíle … aneb neběhej před zápasem s přivaděčem
Ženy
Vyšší cíle … aneb neběhej před zápasem s přivaděčem PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Lucia   
Úterý, 02 Červen 2015 19:30
 
 
S holkama jsme si řekly, že by bylo zábavné zamíchat pořadím ve 3. lize a trochu se pobavit, tak jsme se přihlásily na jeden z pěti turnajů, který tato liga letos nabízí.
 
Už rozpis nás zaskočil, byly jsme v jediné pěti-členné skupině, což znamenalo v sobotu odehrát 4 zápasy a na neděli hrozily další 2-3. Takže bylo potřeba si opředu určit priority. Ta první byla jasná – NEZRANIT SE, hned za ní ale byla ta, zůstat na neděli hrát na Joudrs (spousta pozitiv – nemusíme se stěhovat, lepší hřiště, lepší bufet atd. … a ještě vlastně jedna výhoda, zůstaly bychom v horní 8). 
No … prohrály jsme hned první zápas s Joudrs C, kdy jsme v poslední směně vedly 4:2 a prohrály 9:4 – asi PV ???
Pak dvě přesvědčivé výhry (tam si střihla vítězný zápas na nadhozu Káča), ale karty se zamíchaly tak, že jsme musely ve večerním zápase s Merklínem vyhrát o 8 bodů abychom naplnily cíle a zůstaly tak hrát na Joudrs. 
Důležité je říci, že před posledním zápasem jsme měly 5-ti hodinovou pauzu. Pochopitelně jsme ji šly strávit do hospody, kde jsme si daly hrozně moc dobrého jídla – a hned 2 krát. 
Až na večerní zápas nám přijela velká posila Danča, která ale předtím „soutěžila“ s nějakým přivaděčem a ještě s ním musela někam běžet a skákat skrz malé okno, takže ono tak zase tak velká posila nebyla. No na to, že jsme měly vyhrát o 8 bodů, byl stav před poslední směnou 1:1. Pak jsme si určily ty správné cíle a … vyhrály jsme 7:2, ale … to bylo málo. Takže ráno hurá na Sabat hrát "looser" skupinu. 
Tam jsem si lehce poradily s MFF a zase pauza. Posilněné jsme vymyslely skvostní sestavu. Daly jsme šanci začínající nadhazovačce Lucc a nebylo to vůbec špatné. Dokonce má na kontě svůj první SO. Avšak navzdory jejímu výkonu jsme  my jsme na pálce byly asi už příliš unavené (vším) a tak konečné místo je 10. 
Nicméně turnaj byl skvělý, hrály jsme opravdu výborné zápasy a těšíme se na příště.
Takže děkuji všem – Máňa, Danča, Marťa, Lenka, Pafča, Doktorka, Skřivan, Pavla, Káča, Lucc, Verča, Týna, Sandra


Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo