ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Hrály, hrály, hrály až jsme to vyhrály, porazily Joudrs! To bylo tak…
Ženy
Hrály, hrály, hrály až jsme to vyhrály, porazily Joudrs! To bylo tak… PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Báří   
Čtvrtek, 03 Září 2015 04:07
 
V sobotu později odpoledne jsme se ve slunném dni sešly ve vymazleném areálu Joudrs, abychom odehrály dvoják s domácím béčkem. Co se týče umístění v tabulce, tak nám už o nic nešlo. Takže úkol byl jasný, dobře si zahrát a porazit je :)
 
První zápas začal parádně, my skórujeme, Joudrs ne. Do nějaké čtvrté směny se taháme a je to vyrovnané. Jedna směna se nám ale nepovede (poprvé v sezoně), v obraně, a Joudrs se trhnou a do konce zápasu bohužel nejsme schopny odpovědět. Opět hrajeme asi 2 hodiny, takže druhý zápas začínáme pozdě a loučíme se s vidinou brzkého ulehnutí do postele.
Druhý zápas začíná velmi podobně, ale jsme tak nějak klidnější. Prostě asi víme, jak to dopadne. Zase se taháme, ale brzy mají Joudrs navrch. I když jen o kousek. V poslední směně prohráváme 6:9 a začnou se dít věci. Někdo hit a pak na metě, někdo hit a někdo bod. Je to 7:9. Někdo další se nějak dostal na metu a pak jde pálit Luciša. A Luciša udělá něco, po čemž oběhne všechny čtyři mety a vedeme 10:9.Joudrs jsou opařený, a (může si za to sama) jdeme naposled bránit. Rychlý tři auty a jdeme spinkat. Sice pozdě, ale o to veseleji:)
 
Sorry, detaily mi neutkvěly. Ale tu jsou účastnice zájezdu: San, Lucc, Van, Píva, Luciša, Pavla, Skřivan, Anet, Cůca, Jíťa, Báří a Pafča
 
Marketingové okénko – do módy se dostalo pouzdro na banán. Kdo jej nemá, má rozpatlaný banán v tašce… Seveřané doporučují: pouzdro na banán
 
Komentářů
Přidat Nový Hledat
PAT  - Pouzdro   |2015-09-03 08:53:27
Ještě že tak, chvíli jsem na to zíral a myslel co je to za erotickou
pomůcku. A ono je to pouzdro na banán. Pche.
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo