ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Akce kulový blesk
Ženy
Akce kulový blesk PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Vanda   
Čtvrtek, 03 Září 2015 19:45
 
Nedělní sladké probuzení v mamahotelu u Cucky, vidina vajíček na slanině a dalších dobrůtek... To všechno se rozplynulo, když se Cůca dočetla, že Zuz cestou pro holky ťukla autíko, nemůže jet dál a San s Anet to do Buků po svých nedaj.
 
 
V téhle chvíli se nám konečně osvědčily Pafčiny srazy 5 hodin před zápasem a naše slavná Whatsapp skupina, která do téhle doby sloužila jen na plkání. Jsme tak flexibilní, že během 10 minut a 150 zpráv už měly holky nového řidiče. Jen já o svého přišla. Cůca mě vykopla v nějaké zapadlé zatáčce uprostřed ničeho se slovy „Tady čekej, Pafča tě tu vyzvedne“ a jela nabrat osiřelé holky. Pafča opravdu dorazila, já ji vysvětlila situaci a nasedla do auta. „A ty víš, kudy se tam jede?“ „Já???“  Kdo mě zná, na nic takového by se nezeptal. Myslím, že už jsem se proflákla 4 hodinovými cestami  na soustředění, vláčko výletem do Stříbra, alias na Sabat, marným hledáním Strahovského tunelu atd... No nebyl to nejlepší tah nasadit dvě cizinky do jednoho auta..
V klíně mi přistála mapa a než jsem se zorientovala, kde je nahoře a dole, Pafča bravurně vykličkovala Prahou a v našem sraz mekáči jsme byly dokonce jako první skupina. Zbytek cesty jsme se táhly za Pavlou, pirát Cůca s náskokem ještě nabrala Lucc v Jaroměři a byly jsme komplet.
Ale k zápasům.. Hlava děravá - chtěla jsem to vzít v Báří nonamestylu– někdo pálil, někdo obsadil metu, někdo skóroval…jenže… Nikdo nepálil a už vůbec nikdo neskóroval! Alespoň ne tak , jak se na jimi nasazenou nadhazovačku juniorského stylu sluší a patří... Zato jejich dračice celkem bušily a my se ve vnějšku dosti proběhly. Výsledek prvního zápasu 2:9.. Bída s nouzí... 
Druhý zápas. Dorazila jejich první nadhazovačka. No hurá, to bylo tím..Teď nám ten rychlý nadhoz bude konečně vyhovovat! Hmm, takže stejná tužka. 1:10.
 
Postřehy: 
Péťa ten den jenom 2x trefená nadhozem, na zlomení rekordu asi málo. Kolik máš vlastně za víkend?
Sedmička je post prokletý a něco tam vyráží míče z rukavic.
Lucc otevřela i ukončila sérii zápasů stylově. Chycením se do pasti mezi metami, a na závěr, po nádherném dvojmeťáku, ji vykously rovnou na trojce. Ale já ji podporuji, makáme dravě na těch metách.. Tak jsem se aspoň nechala vyndat za předčasný výběh.
 
Cesta zpět do Plzně nám s Anet trvala krásných 5 hodin (ne mojí vinou!), tak už se těšíme na rozpis playoff, jestli si tu výpravu na konec světa zopakujem.
 
Komentářů
Přidat Nový Hledat
eM   |2015-09-04 11:12:19
osobne jsem se byl podivat na Dracice a vetsi tragedii jsem v softu snad
nevidel... doufam, ze to nebylo v tomto stylu
Allen Piganelli  - Akce kulový blesk-PV Praha   |2018-05-29 07:53:41
Paid Surveys Paypal! Learn How To Get Paid For Your Surveys
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo