ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Píva + Míša
Home Aktuality Ženy Tak dlouho se na pálku bez mřížky chodívá...
Ženy
Tak dlouho se na pálku bez mřížky chodívá... PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Ria   
Středa, 14 Červen 2017 18:26

Víkend začíná celkem volným dopolednem, a jelikož byl sraz na Tempu stanoven až na 11.30, je ráno docela čas vyšůrovat, aby byl můj krčskej Hilton připravenej na přespání Miss PV. Scházíme se v téměř rekordním počtu celkem 17 kusů Bábovek, protože kromě Brna nám přijely pomoct i kadetky. Pafča vytahuje kontingenční tabulky s počtem a variací sestav.

U Lišek nás čeká sluníčko a holky z Trutnova. Vzhledem k tomu, že jsme s nima v prvním kole vyhrály, se zřejmě necháváme ukolíbat tím, že zápas bude snadnej a najednou prohráváme 10:0. Když se daří, tak se daří, aneb vázne všechno, co mohlo - od pálky přes errory ve vnitřním poli až po smolnou směnu na nadhozu. Porážku zapíjíme modrou ledovou tříští a odpočíváme, což se ukázalo jako dobrá strategie - v druhým zápase se ujímáme vedení hned na začátku. Soupeřkám dovolujeme pouze jeden bod, ale v 6. směně se znova dokazuje, že Tempo je prokletý hřiště. Piva nastupuje na pálku, líbí se jí druhej vyšší strike. Foul ball je ovšem dobrej kamarád, ale špatnej pán - jak by mohli už mnozí vyprávět - míč se jí odráží od pálky rovnou do obličeje. Nevypadá to hezky, voláme tedy sanitku a Cůca s raněným odjíždí do Thomayerky. My naštěstí i přes šok a držení palců zápas úspěšně dohráváme. Když pak o 3hodiny později vyzvedáme pacienta, i přes četné zlomeniny v obličeji je to největší pankáč a ještě chce jít na pivo. Babofka is not dead! 

Druhý hrací den je rozepsanej do Radotína s našima oblíbenkyněma z Řep v čele s Vojtou Albrechtem. Jelikož se nám i s nimi podařilo v předchozím kole vyhrát, opakuje se skoro ta samá situace jako v sobotu, tentokrát se ale hovno dalo v tanec a ještě si boky podepřelo. Přestože nám Helenka pomáhá připísknutejma krádežema na dvojce, dokázaly jsme vytvořit asi tak dvě stě chyb a SO za inning v průměru, skoro na co kdo sáhnul, to posral (tímto se omlouvám těm, kdo mají za neděli čistý štít). A Pivo, jestli si myslíš, že sis vytvořila dostatečnej náskok na Santu, tak se pleteš, páč za neděli celkem slušně dotahujem a vzhledem k tomu, že teď budeš mít pauzičku, tak máme prostor! :) aneb střídám na trojce, na Lucišino: ”Bacha, budou určitě ulejvat,” odpovídám: “Vim o tom, nevadí mi to…” načež po prvním nadhozu přichází ona zmíněná krátká, já jí beru do dlaně a brutálně přehazuju jedničku. Následně to s Van házíme na jedničku dvakrát po sobě pod nohy. Na pálce jsem si dokázala u Helenky i uhádat nepísknutej SO, abych pak odpálila největší luft na trojku. Přes pěkné odpaly soudružky Sovové, Skřivana a Terky, které využily dlouhých plotů, není asi nutno dodávat, že oba zápasy končí fiaskem. 

Rozcházíme se uškvařený, trochu zklamaný z vlastních výkonů a celkovýho výsledku. Brno se těší na D1, část spěchá zpátky domů za dětma, část bez závazků (zatím) se odebírá do místního biotopu na koupačku ve snaze uhasit žízeň, sjednotit opálení a trochu se zchladit ve vodě. Přesto bych víkend nehodnotila špatně, i přes prohry a zranění. Piva je v pořádku, navíc má teď hustou historku a my jsme si snad už všechnu smůlu vybraly. Příště nás čeká epickej výlet do Kostelce na závěr jarní části. A na to se napijem...

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přemek   |2017-06-15 09:20:41
No ty kráso, vítej do klubu se mnou, Patem a Andy. Na někoho jsem zapomněl?
PAT   |2017-06-15 11:15:16
Punk´s not dead
Vojta   |2017-06-15 23:36:38
Akorát jí zapomněli dát do nosu ty slušivý hadičky, co zdobily Pata :-D
Pavla   |2017-06-16 09:00:24
No Piva se trefila naštěstí dost inteligentně, tak hadičky nepotřebuje
Em   |2017-06-16 18:33:45
Jak šibalsky mrká
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo