ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Dlouhý a úporný víkend
Ženy
Dlouhý a úporný víkend PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Káča   
Pátek, 01 Červen 2018 04:49

V sobotu odpoledne nás čekal zápas s naším věčným rivalem SaBaTem. Sraz na Tempu jsme měly krátce po poledni, ale pro Muflony to bylo i tak brzy. 
 
První zápas začal ve velmi úsporném duchu, přidávaly se postupně body na obou stranách, až jsme se ocitly v námi oblíbené stresové situaci – rozdíl jednoho bodu, první a druhá meta obsazena bez autu. Mrknutím oka, nádherným chytem a hbitým dohrání situace rázem byly dva auty a jen jedna meta obsazená. Štěstí stálo na naší straně, taky jsme si ho zasloužily! Tak jsme vyhrály první zápas. 

V druhém zápasu již tolik štěstí a nejspíš ani rozumu jsme neměly a tak se Sabatem uhráváme jednu výhru a jednu prohru. Po zápase jsme důkladně doplnily minerály a vitamíny v tekuté formě, někteří to vzaly opravdu poctivě. 

Druhý den jsme vstávali téměř při východu slunce a vydali jsme se na sever do Trutnova. Oba zápasy se nesly ve stejném duchu. Co k nim dodat, byly dlouhé a úporné. Jak by Píva řekla: Hovno nevypotíš!

Cestou z Trutnova nás auto udržovalo v bdělém stavu, kdy se zničehonic rozsvítila kontrola oleje s audio doprovodem. Děvčata to nerozhodilo a využily chvilku k občerstvení a nakonec se i auto umoudřilo a dovezlo nás do Prahy. 

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo