ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy BAHNO A SLUNCE aneb Bábofky na školním výletě
Ženy
BAHNO A SLUNCE aneb Bábofky na školním výletě PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Lůca   
Pátek, 15 Červen 2018 21:00

Hned v sobotu dopoledne nás čekala cesta na Kladno, kde jsme se sešly poměrně s velkou časovou rezervou, tentokrát se nám ale výprava z Brna trochu zúžila, protože přijela jen Ája.

A tak tedy po nějakým základním infu je čas na trochu toho článku ze zápasů…v prvním zápase se nám dařilo…protihráčkám jsme nedovolily ani jeden bod a i přesto teplo byl vidět krásný softball! Dokonce i po chybách běžců na metách se nám i zadařilo zahrát outy např. run down mezi dvojkou a trojkou…ještě musím dodat, že Kladno zvolilo na nadhoz mladší děvčata, tudíž nám nedělalo problém kontaktovat balón na pálce byly a napálily jsme jim krásných 8 bodů, takže první zápas zakončujeme 8:0.

Druhý zápas už byl poněkud těžší, jelikož bylo stále strašný teplo a dusno…sem tam se objevil nějaký mrak, ale stále jsme se držely teda…holky z Kladna už zvládly dát 2 body, ale opět super hra, kdy jsme jim body vrátily. Bohužel ve 4. směně, začalo pršet a přidaly se k tomu i blesky, ale dohrát se to nějak muselo…hřiště bylo mírně bahnitý a stále trochu pršelo, když se déšť zmírnil, tak jsme vyrazily do pole…v jeden moment se i stalo, že pálkařka viděla blesk a pro jistotu tu pálku pustila na zem, než aby se zní stal živý hromosvod…ještě se teda musím zmínit parádní slajd San na domácí, kdy to vzala přímo přes bahnitý jezero...vyhráváme tedy i druhý zápas a to 12:2.

NAVÍC  ZA OBA DVA ZÁPASY JEN 2 ERRORY! TAKŽE BÁBOFKY PARÁDA! 

A v neděli ráno jsme se sešly na Tempu, změřit síly s Bleskem Jablonec. Ještě před zápasem nás Cůca informovala, že od 13 hodin má pršet, a tak jsme se snažily, aby to nedopadlo jako v Kladně. Takže první zápas trval nádhernou hodinu a čtvrt a skončil 16:1, super další výhra. V druhém zápase se bohužel projevila únava a navíc jsme si vybraly kopec smůly, a tak jsme prohrály, ale my jim to vrátíme na turnaji! 

Komentářů
Přidat Nový Hledat
http://www.governmentjobsvacan  - BAHNO A SLUNCE aneb BГЎbofky na ЕЎkolnГ­m vГЅletД›   |2018-12-21 18:40:11
"This is a great blog. Thank you for the very informative
post."

Http://www.governmentjobsvacancies.c om
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo