ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Záhadný fanoušek
Ženy
Záhadný fanoušek PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel Pavla   
Čtvrtek, 16 Květen 2019 19:38

Ani jsme se pořádně nevzpamatovali z výletu do Ostravy a už tu je další hrací víkend. Předpověď nečekaně neslibuje žádné zázraky, ale snad nezmokneme.

V sobotu nás čekaly dva zápasy proti Joudrs B. Opět nedorazili rozhodčí, a tak jako v Ostravě se toho ujímají Standa s Pafčou.

Dravé mládí nám v úvodu sází 4 body, z čehož se vzpamatováváme celý zápas. Postupně bod po bodu dotahujeme a v dohrávce sedmičky nám těsně uniká vítězství, když soupeřova osmička těsně chytá Áji luft. No nic, jdeme do tiebreaku. Začínáme dobře, chycenou ulejvkou do vzduchu, ale to je asi tak vše, pak se do toho soupeřky opřely a nasázely nám další 4 body, my dáváme jen jeden, a tak po pouhých 3 hodinách prohráváme 5:8. 

Druhý zápas byl naštěstí kratší, nám se ale proti technickému nadhozu moc nedařilo a tak prohráváme 2:3 a končíme tak akorát, chvíli po zápase přichází bouřka s přívalovým deštěm. 

V neděli ráno se scházíme opět na Tempu a je asi o 10 stupňů méně než v sobotu. San nám sděluje, že se na ní v neděli přišel podívat nový objev, ale že si ho nevšimla, načež se ukazuje, že zbytek týmu fešáka postávajícího za plotem zaregistroval…a hle, objev se dorazil podívat i v neděli.

V prvním zápase proti SaBaTu B na nic nečekáme, od začátku tlačíme na pálce a přidáváme body, a tak vítězíme 12:2 po 5. směně. V druhém zápase se však naše pálky unavily a většina odpalů končí v rukavicích. Utečeme sice hrobníkovi z lopaty (rozuměj rozdílovému stavu), ale na obrat už síly nezbývají a prohráváme 5:12.

Víkendová bilance 1:3 je smutná, protože jsme hrály fakt dobře, málo chyb, slušná pálka, přesto to na více výher nestačilo, tak snad se zadaří příští víkend.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo