ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Píva + Míša
Home Aktuality Kadeti Junioři poprvé
Kadeti
Junioři poprvé PDF Tisk Email
Aktuality - Kadeti
Napsal uživatel Miki   
Středa, 17 Květen 2017 04:45
 
 
O víkendu 29-30.4. jsme hráli turnaj na Tempu. Jelikož jsme spojení s Radotínem, tak jsme hráli pod Radotínskými dresy a byl to první společný turnaj. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, z čehož vyplývalo, že v sobotu budeme hrát dva zápasy.

V sobotu jsme nastoupili proti následným finalistům turnaje Sezimovu Ústí a Břeclavi. I přesto, že jsme oba zápasy prohráli, tak jsme hráli naplno až do poslední směny a nevzdávali se.
 
Neděli jsme začali dopoledním zápasem s Lednicí, který rozhodoval o našem dalším dění v turnaji. Zápas byl hodně vyrovnaný, ale nakonec jsme ukázali, že jsme o trochu silnější na pálce a jistější v poli a zápas jsme vyhráli. Výhra pro nás znamenala v okamžitý zápas s Břeclaví o postup do finále. V týmu už se začala projevovat troška únava, která párkrát výustila v nepozornost a zbytečné chyby. Zápas jsme tedy prohráli, což pro nás znamenalo, že nás čeká poslední zápas turnaje, ve kterém budeme bojovat o třetí místo s Ledenicemi.
 
Mezi těmito zápasy byla pauza, takže jsme mohli doplnit energii a sebrat všechnu sílu do posledního zápasu. Zápas proti Ledenicím byl nesmírně vyrovnaný celou dobu, kdy Ledenice pak vsadili na změnu na svého nejlepšího nadhazovače, což jim vyhrálo hru a zároveň třetí místo. I přes prohru proti Ledenicím jsme tento zápas hráli nejlíp, jak jsme mohli, a bylo vidět postupné zlepšení, kterého jsme za celý víkend dosáhli. Na to, že to byl náš první společný turnaj, si myslíme, že čtvrté místo je opravdu hezké a těšíme se za dva týdny na Joudrs

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo