ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Píva + Míša
Home Aktuality Kadeti Malý bezvýznamný neúspěch juniorů
Kadeti
Malý bezvýznamný neúspěch juniorů PDF Tisk Email
Aktuality - Kadeti
Napsal uživatel Willy   
Středa, 14 Červen 2017 17:05

Poslední víkend (10. a 11. 6. 2017) si hráči PV Praha spadající do kategorie juniorů zahráli s týmem Radotín v Sezimově Ústí. Celý turnaj byl poněkud narušen absencí horších týmů, ale se všemi třemi soupeři hráli velmi důstojně, a tak obsadili krásné 4. místo.
 
Během cesty v sobotu dopoledne bylo docela nutné spolupracovat s Google Maps, nicméně Google Maps nespolupracovaly tak dobře s námi. I přesto se nám povedlo se zorientovat a dorazit na hřiště včas. Hrálo se pod velmi intenzivně střídavým počasím. Nejspíš to byl ten kámen úrazu, kde jsme prohrávali ne až tak malými rozdíly. Řekněme, že nejlepší zápas jsme odehráli proti domácím, jež jsme prohráli jen o méně, než několik bodů.
 
Samozřejmě, potřebovali jsme si zvednout náladu, a tak jsme prakticky celý večer hráli starou dobrou hru "Země je láva", což znamená, že když někdo řekne, že země je láva, buď určitý člověk nebo všichni se musí jakkoliv dostat nad zem, z čehož vyplývalo, že jsme cestou na večeři i do tělocvičny lezli lidem na auta, okna nebo pletiva. Večeři jsme si užili v jedné hospodě na kraji města, kde jsme již všichni měli tak vysmátou náladu, že při jídle jsme vymysleli novou hru, kdy Mikš začal vyprávět vtipy a prohrál by ten, který by byl nucen vyplivnout sousto v záchvatu smíchu. Nejblíže k tomu se dostal Marek, který musel otevřít pusu plnou rozžvýkaného jídla, aby mohl ventilovat, protože nemohl polknout. Mňamka! V tělocvičně jsme spali sami, takže jsme nebyli vyrušováni. Ačkoli, kdyby tam někdo byl, spíše bychom my vyrušovali je.
 
Ráno jsme začali Břeclaví, která nás (už ale ne tak svižně) porazila hlavně na pálce. Ze začátku to mohlo vypadat trochu slibně, protože Břeclaváci spali doma a mají to asi 2 hodiny cesty (s námi by to pro ně nicméně nebylo o moc lepší), jenže poté se probudili, zatímco my jsme hráli pořád stejně. Boj o předposlední a zároveň třetí místo už ale byl vyrovnaný mnohem déle, jenže jako všechny ostatní, ani tenhle se nám bohužel nezdařil. Z turnaje ale odjíždíme spokojení a jsem si jistý, že si ho velmi všichni (snad i coachové) užili.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo