ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Píva + Míša
Home Aktuality Kadeti Kadeti na turnaji v Chomutově
Kadeti
Kadeti na turnaji v Chomutově PDF Tisk Email
Aktuality - Kadeti
Napsal uživatel Filip   
Úterý, 20 Červen 2017 14:26

Poslední víkend jsme se vydali s kadety do Chomutova, hráli jsme opět společně s Radotínem. Z předešlých turnajů už nám Radotínští byli známý a rychle jsme se sehráli už proti Falcons.

Na prkně začala Lucka a jejími přesnými nadhozy jsme vyhráli s velkým rozdílem. Hned zápas potom proti Chomutovu nám ale předvedl, že máme nedostatky v obraně a Chomutov toho dokázal využít, a tak jsme mu podlehli. Potom jsme měli volno na oběd a v místní klubovně jsme si všichni dali něco na zub.

Zápas proti Islanders probíhal solidně pro naší stranu. Malý kluci z Ostrova nedokázali pálit za naší obranu ve vnitřním poli a Vojta jeho světovou premiérou na nadhozu dokázal dovést tým k vítězství. Pardubice se ze začátku tvářili jako solidní soupeř a Lůca na ně házela pěkně, bohužel chybami v poli jsme znovu podlehli.

Večer jsme se dozvěděli, že nám chtějí znepříjemnit turnaj. Nevíme, jestli se bály Lucky nebo jejích nadhozů, ale dali si velký pozor aby nenadhazovala, a tím vznikla velká rivalita. Bohužel pro nás v zápase o finále jsme podlehli. Čekal nás závěrečný zápas proti Islanders o 3. místo. Naší skvělou pálkou a chladnou hlavou jsme vyhráli s velkým rozdílem a celkově jsme se umístili na 3.místě. Na konci finálového zápasu, kde Chomutov porazil Pardubice, se konal ceremoniál, kde se vyhlašovali nejlepší pálkaři a polaři týmů. Nejlepší pálkař našeho týmu se stal Filip Koklar a nejlepší polař týmu byl Adam Provazník a.k.a Mikš. Turnaj jsme si užili a těšíme se na další. 

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo