ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Pozdě, ale přece
Muži
Pozdě, ale přece PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel Macin   
Středa, 13 Květen 2015 08:46
Pořadatelé turnaje nás znají a tak máme luxusní los. Hrajeme od deseti a pak až od čtyř, k tomu nutno dodat, že ve dvě je volné jedno hřiště. Toto svědčí o svazové inteligenci, ale to ví celý systém mužského softbalu v ČR. Už se těším až bud Kopito předseda svazu a kromě zrušených nástupů před zápasem zruší či změní i další věci. Svaz prostě mermomocí chtěl nechat vydělat barmanky, což se jim samozřejmě povedlo a to i při více než příznivých cenách pro konzumenty. Tímto díky Klackařům za hladové a především žíznivé okénko.

 

V sobotu ráno tedy všichni vstáváme natěšení na zápas s Kunovicemi, kde nejsme favority. Někteří mají vlčí mlhu a mají to privilegium a mohou si odpočinout na lavičce. Brufen po ránu se bohužel také nedoporučuje, takže mrzák zůstává mrzákem a po pár hitech rychle prohráváme. Dohrávka je silná zbraň a plíživým způsobem soupeře dotahujeme. Šnek je nervozní jak sviň, protože jde o hodně, ale bohužel naší spanilou jízdu v sedmé směně stejně jako v pátek do vítězného konce nedotahujeme.

Po čtyř hodinové pauze, kterou většina týmu strávila v bufetu, už tímto nám zmiňovaná cena bufetu nemohla uniknout, nastupujeme na silný Most. Moralista týmu, tedy já, se z bufetu občas utrhl a zhlédl 9 směnou bitvu mezi Plzní a Pardubicemi, kterou Východočeši posilnění o zahraniční posily (SK, NL) jen těsně vyhráli. Tím, že jsem slušňák, jsem si vysloužil klidné místo v levém poli, kam i přes naší silnou nadhazovačskou baterii moc balonů neletělo. Mostu sice také chybí nadhazovač, který s boulí na čele odpočívá v nemocnici, ale i tak na nás stačí. Pálíme celkem uspokojivě, ale i tak prohráváme těsným rozdílem, naštěstí již v šesté směně. Důkazem napínavého soutěžního zápolení je chvilkové koma některých hráčů na lavičky v průběhu zápasu. Naštěstí nechrápe, tak nás to moc nerušilo. Za zmínku stojí geniální tah v podobě DP v obou dnešních zápasech.

Následuje sprcha, ochutnávka lahodného moku zvaného kávový Rum. Mimochodem, když jsem viděl reklamu, tak jsem si říkal „jaký blbec to může pít“ což vlastně sedí a jde se opět koukat na hokej. V báru bylo tentokrát dýchatelněji, protože odvážnější z nás vyhlásili veřejně nekuřácký večer. Z dosavadního průběhu ligy jsme zjistili, že s každým se dá hrát, ale ne s každým se dá vyhrát.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Pinďour   |2015-05-13 13:48:14
Bych chtěl říct, že komatista na lavičce CHRÁPAL a že mě konkrétně to
chvílema rušilo...
eM   |2015-05-15 09:22:01
má pravdu ten přeceda, vzhledem k memu absolutnímu sluchu jsem zaslechl
nelibozvucny ton
PAT  - eM:   |2015-05-15 09:28:07
No tak to jen doufám, že to nebyl hnědý tón
Shelby Toppin  - PozdÄ›, ale pÅ™ece-PV Praha   |2018-05-29 07:46:24
High Paying Surveys That Pay Through PayPal:
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo