ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Střízlivá sobota
Muži
Střízlivá sobota PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel AJťák   
Pondělí, 08 Červen 2015 07:23
Další sobota na Tempu. V pochmurném ránu se scházíme na hřišti a zjišťujeme, že není otevřená hospoda. Nikdo nechápe a všichni melou něco o cyklostezce a kolemjdoucích, kvůli kterejm by měli otevírat v 9 ráno. Naštěstí dorazil i pankáč a přitáh cestovní soudek. Všichni se hned k němu hrnou ale soudek pění a nedá se nic načepovat. Mr. Vaněk nás baví historkou ze závěru rozlučky, kdy ho překvapilo 6 ohromnejch fízlů zrovna když se sprchoval. Doráží i Plzeň a jde se na věc.

 

První zápas probíhá tak nějak normálně ale na pálce si to zrovna moc neužíváme. Předseda zřejmě vytušil, že bez alkoholu jsem dost mizernej a tak místo mě na pálku posílá Beepa. Ten si ale bere mojí helmu a na konci zápasu pronáší cosi o zakletí (2xSO,1xO). Postupně připisujeme po bodíku v každý směně, ale soupeř se dotahuje. V pětce to Tichna pošle za plot. Máme málo balónů, takže si hned po doběhnutí musí jít najít ten svůj - je nadšenej. Zápas nakonec udržíme a vítězíme těsným náskokem 5:4

Před druhym zápasem se konečně daří dostat něco ze soudku. Posílám tám půl piva a předseda tuší, že by to mohlo jít a dostávám prostor i v druhym zápase (dokonce i na pálce). V první směně se hned odvděčím a na prvního pálkaře při odpalu až k plotu, sbírám balón a s radostí ho vyhazuju ze hřiště. 1:0 pro soupeře. Jdeme na pálku kde připisujeme body. Na řadu se dostávám i já a odpalem na 6 posílám ze hřiště Tombeha, kterého vyoutujou na domácí. Nevadí, říkám si a po PB se dostávám na 2 metu. Tichna pálí na 6 a já se vesele rozbíhám proti shortovi aby mě vyoutoval, i když nejsem nucenej. Konec směny a jdeme do pole. V poli už pouštímě jen 2 body a postupně na pálce připisujeme několik punktů a končíme v pátý rozdílem 13:3. Před odjezdem do Kunovic nejlepší volba.

Dáváme pivo po zápase, kluci se balej. Staníček si hraje na Au pair a bere si domu PATova Maxíka. Já s Timmym odjíždíme domu - do Kunovic se nám tak nějak nechce (rozuměj - sbíráme doma plusový body po minulym víkendu).

Komentářů
Přidat Nový Hledat
TomBeh   |2015-06-08 10:29:34
Mě na domácí neautovali. Jediný, co si pamatuju, že zahráli 3. aut na tebe
mezi dvojkou a trojkou, ale naštěstí jsem doběhl domů dřív, než jsi byl
aut, takže můj doběh platil.
IT   |2015-06-08 15:02:19
Tim líp! To je tak když ten článek píšeš několik dní po odehrání
Terrell Mckaskle  - Střízlivá sobota-PV Praha   |2018-05-29 07:48:46
Paid Surveys Paypal! Learn How To Get Paid For Your Surveys
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo