ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Angažmá ve slavném Cirque de Soleil
Muži
Angažmá ve slavném Cirque de Soleil PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel Kopito   
Pátek, 19 Červen 2015 11:09
Nedělní zápasy proti Mostu byly přesunuté pro topornost mosteckých dělníků rekonstruujících tamní hříště do Prahy na Tempo. Hřiště bez problémů absorbovalo včerejší déšť a nejevilo žádné známky znepokojení. Známky znepokojení však jevili Punkáči, o čemž svědčilo i to že povolali dalšího nadhazovače Žufánka a všichni byli ve střízlivém stavu.
 Zcela zjevně měli za lubem favorita z Mostu, proti kterému se zatím příliš nedařilo, obrat o nějaké body. Mostečtí však od první směny byli proti. Několikrát mocně zabušili do Kopita a ujali se vedení  4-0. To vyvolalo poradu kečra s nadhazovačem, po které došlo ke změně nadhazovací strategie spočívající v zaplavení soupeřových pálkařů sračkami. Se zvolenou strategií souhlasil i rezervní nadhazovač Žufánek, který správně poznamenal, že zaplavit sračkami, to nedělá dobře nikdy a nikomu. Záplava sraček v příštích směnách skutečně mostecké pálkaře přibrzdila a dodala dokonce sílu Punkáčům k aktivnímu odporu. Ve 3. směně bez autu obsadili mety a po odpalu TomBeha se korigovalo skóre. Pak ovšem Punkáči předvedli běžeckou punkovou etudu, svědčící o jejich letitých zkušenostech. Nedorozumění mezi Vašíkem a na trojce a koučujícím Egonem (zde se naskýta otázka co a kde v tu dobu dělal hrající simulující kouč) poslalo Vašíka do rundownu, ze kterého se ovšem ještě dokázal vrátit na třetí metu. Z toho zpanikařil další běžec Keleti , který poslal do rundownu sebe, tentokrát již za out. Panika se zmocnila opět Vašíka, který se znova vydal z mety, aby skončil vyautován. A pak se již i celý dugout propadl tropickému šílenství,  hráči hystericky vyskakovali z lavičky, lomili rukama a častovali se navzájem jadrnými výrazy. Jediný muž, který se celou situací nenechal rozhodit, byl odpalivší TomBeh, který celou situaci s nadhledem sledoval z bezpečí první mety. Následovně přišel další aut a bylo po naději na obrat. Situace nicméně nemusela být zoufalá, na tabuli, která nefungovala, nesvítilo skóre 3-5. Amok který posedl Punkáče se ovšem po zbytek zápasu přenesl i do pole. Zvláštností bylo, že se na každém projevoval jinak. Egon hazel míčem o zem, Bárt si ho nechával procházet podél různých částí těla a matfyzácká dvojice eskamotérů v právé výseči vnitřního pole předvedla několik kreací, za které by bez pochyb dostali angažmá i ve slavném Cirque de Soleil. Do toho mostečtí zakontrovali na pálce a zaplavili naše pole sračkami. Přesně dle Žufánkova axiomu nedělalo to Punkáčům vůbec dobře. Čtyři dobře mířené zalabáky za vnitřní pole Punkáče dorazili a tak zápas skončil v 6. směně výsledkem 13-3. 

Do druhého zápasu se na straně Punkáčů postavil na prkno Žufánek. Věčně dobře naladěný obtloustlý veterán se bez bázně a hany pustil do mosteckých pálkařů. Sračky, kterými je zaplavoval, byly nadmíru vydatné a kupodivu jim nedělali vůbec dobře. Bohužel na pálce se pálkaři PV nemohli srovnat s příjemně rychlými střeďáky Ondry Němce. V poklidu se tak hrálo několik inningů, utkání mělo spád a zdálo se, že bude mít i dramatickou koncovku. V polovině zápasu nesvítilo na nefunkční tabuli skóre 1-2 z pohledu Punkáčů. Avšak zatímco mostecký Ondra Němec přesně mířenými střeďáky demoloval útok Punkáčů, na do té doby výborně zaplavujícím Žufánkovi začínala se projevovat nezdravá životospráva, kterou poslední roky vede. V páté směně začal viditelně umdlévat a po té co si nechal obsadit první a druhou metu, musel být střídán. Na prkno přišel Kopito s jasným úkolem zastavit mostecký útok, což se málem i podařilo. Pak ovšem přišel pomalý odpal po zemi na druhou metu a dvojice kejklířů TomBeh-Keleti vytáhla svůj zatím nejlepší trik. Bravurní žongléřské číslo svou fantastickou a dokonale secvičenou choreografií všem vyrazilo dech a bezpochyby by vzbudilo jásot a ovace na otevřené scéně, kdyby jediným divákem nebyla paní Keletiová, která je na podobné kreace svého manžela za těch několik let již zvyklá. Videozáznam se bohužel nedochoval. Výsledkem byli další dva doběhy pro Most. Punkáči již nedokázali odpovědět, na závěr zápasu ještě sice přidali bod, ale další ofenzívu zadusil Ondra Němec svými rovnými střeďáky. Naproti tomu mostečtí se na pálce za asistence polařů PV dokázali prosadit ještě třikrát. Utkání za stavu 7-2 zavřel Ondra Němec krasným přesně mířeným rovným střeďákem. 

Komentářů
Přidat Nový Hledat
PAT  - Hádanka   |2015-06-19 15:27:09
V jaké zvíře se vtělili Vašík a Keletti???
Nápověda: Bééé bééé
eM   |2015-06-19 21:43:19
2 buzny!
Pinďour   |2015-06-19 22:42:57
Pochvala Sliboni Ostropatnemu za clanky ze 2 dnu...
23   |2015-06-24 21:53:39
Takhle napsane je to vtipne,ale na hristi jsem se kupodivu nesmal.

To
Pondour: Co clanek z pomlazky.Myslim,ze dluzis basu.
Glendora Vartanyan  - Angažmá ve slavném Cirque de Soleil-PV Praha   |2018-05-29 07:49:43
High Paying Surveys That Pay Through PayPal:
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo