ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Další zápas mužů
Muži
Další zápas mužů PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel Macin   
Úterý, 05 Červen 2018 04:07

Je tu čtvrtek, poslední květový den, je krásně, sluníčko paří, tak hurá na zápas. Už je to náš letošní 3. zápas, takže jsme všichni tuze rozehraní.
 
Hází Vlčák. Má tak ukrutnou ránu, že to většina ze soupeřů ani neškrtne. Byl však opravdu tak rychlí on nebo oni? Většina z nás nějak pálí, já ne - sypu si popel na hlavu, a víc jak polovinu zápasu i celkem dobře chytáme v poli. Zápas utíká pěkně svižně, občas nějaký bod na obou stranách. V tuto chvíli vyhráváme, vše jde podle plánu. Přichází kritická 4. směnu (občas je to 4. občas 5. a občas i nějaká úplně jiná). Máme 1., 2. obsazenou, dva outy a je to bez bodu. Soupeř švihá, trefuje míček, odpal letí do vzduchu … na člověka … do rukavice … krása jsem už skoro v dogoutu je konec směny … neeeé není. Drobný zádrhel, míček je kulatý a z rukavice se vykutálel. Soupeře to trochu povzbudilo, na rozdíl od nás a přidává ještě pár bodíků. Už nevyhráváme a i přes naši pálkařskou snahu v dalších směnách (já pořád nepálím) a mocnou zbraň dohrávku prohráváme o 2 body. Bárt opět HR, ale také SO. Nicméně není sám a kluci jsou moc rádi, že přidělali hrabla a můžou hrabat kolektivně.
 
I přes to, to byl nejhezčí zápas. Gril se totiž roztopil už v průběhu 6. směny. U piva střádáme plán jak vyhrát v příštím zápase, kdy je derby Starý psi. Bárt vypisuje speciální odměnu a zakazuje pít během zápasu. Výsledek, není zatím dobrý je nás napsaných pouze 7. Neklesejme na mysli i v tomto počtu můžeme v této soutěži nastoupit. Bárte, alespoň jedno pivko před zápasem!

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo