ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Svátek práce jsme oslavili dvěma výhrami
Muži
Svátek práce jsme oslavili dvěma výhrami PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel PAT   
Čtvrtek, 02 Květen 2019 19:22

První květnový den vyšel tentokrát na středu. Termínovka avizovala jeden jediný zápas s partičkou ze Sedlčan. Dědeček se tohoto přesvědčení držel do poslední chvíle a nezaznamenal avízo pana ředitele, že z toho nakonec bude double. Prostě si po prvním zápase sbalil fidlátka a odkráčel někam za plot. Už se rozkřiklo, jaká jsme pohodová parta a jak si ty zápasy užíváme, protože cenu za nejdelší dojezd na zápas vyhrál Beep (Svinaře - Praha – Svinaře = 95,2km).

Mě napadl super plán, který jsem měl posvěcený i doma. Přijedu s klukama na kole. Lenin je potom odveze autem a já se dopravím po vlastní ose. Nebojte, nakonec jsem nejel (díky Jamajko). Na hřiště jsme se dovalili 45 minut před začátkem a byl jsem druhej. Po hřišti ale už rejdilo snad 20 červenejch mravenců, kteří se tam rozcvičovali. Punkáči se sotva sešli a hned jako vosy se vrhnuli na lednici. 

Strády házel skvěle, ale soupeři jeho nadhozy vyhovovaly znatelně více, než týmům, které obvykle okupují přední příčky tabulky. Sedlčanští přiznali, že je to jejich první venkovní zápas (zatímco my už máme dvě výhry v kapse). Pískající Luděk Petružálek byl ve skvělé formě a strike zónu měl přesnou a spravedlivou. 

Soupeř točil dva nadhazovače (Langoše a Martina) a oba nám velmi chutnali. A to dokonce tak moc, že v druhém zápase jsme odcházeli bez SO a hrabla tak byla v činnosti jen díky obětavosti dobrovolníků. V prvním zápase se skóre ještě jakž takž přelévalo. Posily posílily a pálil snad úplně každej. 

K vtipným momentům patřila například situace, kde jsme měli 1 aut. Obsazeno 2B, 3B. Rozdílové body. Beep se těší na další start na pálce. Robur mudrcuje a vymyslí z toho iBB. Plné mety. Na pálce Přéma. Rána jako z děla. Balon letí někam kurevsky daleko za plot (autor ani neměl tendenci ho jít hledat – byl to jeden z těch, co se říká, že „už ho nikdy nenajdou“). Zápas končí, přesun ke grilu.

Závěr odpoledne ve znamení dobré nálady. Děvčata se nám postarala o šťavnatě propečenou odměnu a iontovými nápoji jsme hasili vytvořenou žízeň. Přesně takhle si představuju pěkné odpoledne na hřišti s partou dobrých kamarádů.
 
Pozn. red.: kdyby čtenářům přišlo, že už jeden článek o tomto dvojutkání četli, tak je to opravdu tak, muži jsou letos velmi pilní v dodávání komentářů, a tak poslali rovnou dva  :)

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Fredrick Dahlka  - Svátek práce jsme oslavili dvÄ›ma výhrami-PV Pr   |2019-05-09 21:12:33
5/9/2019 In my estimation, pvpraha.cz does a excellent job of covering subject
matter of this sort. While sometimes intentionally contentious, the posts are
more often than not well researched and challenging.

http://corta.co/71862
Sol Jozwiak  - Svátek práce jsme oslavili dvÄ›ma výhrami-PV Pr   |2019-05-11 01:24:13
Love the site– very informative and a lot of stuff to
consider!

maxfouhy2d.co
Maxie Patin  - Svátek práce jsme oslavili dvÄ›ma výhrami-PV Pr   |2019-05-11 02:05:57
5/10/2019 Like the site– very user-friendly and lots to
consider!

maxfouhy2d.co
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo