ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home PV Praha Sponzorské turnaje
Sponzorské turnaje
Sponzorský turnaj 2004
Turnaje se zúčastnili zaměstnanci společností:
 
                 
 

Na začátku dne to nevypadalo dobře. Bylo zamračeno tu a tam se přiřítila přeháňka a zkropila první příchozí na druhý ročník sponzorského turnaje. Mnozí přihlášení účastníci raději nepřišli. Ti kteří chtějí protáhnout svá těla ať prší, nebo ne se shromáždili v baru a vyčkávali co se bude dít.

Rozhodnutí přišlo: Půjdeme do haly a rozcvičíme se tam. Však ono se to počasí musí uklidnit. A tak se účastníci vydaly do vyhřívané nafukovací haly, kde se pod vedením zkušených hráčů týmu Přírodní vědy Praha. Dostali instrukce jak správně chytat a házet míče. Jak držet pátku. Jak trefit míček.

Počasí se uklidnilo a sportovci vyzbrojeni informacemi se vydali sehrát první utkání. Povrch byl lehce rozblácený, což nikomu nevadilo a sportovní nasazení bylo veliké. Nikdo nechtěl dopřát soupeři ani jediný bod bez námahy. Jelikož byla teplota nižší dávali hráči přednost čaji, kávě, nebo grogu před pivem. Ocenili grilované speciality mistra Provianťáka. Odehrála se všechna utkání. Vítězem byli vlastně všichni. Tudíž gratulujeme.

Věřme, že nám příští rok bude přát počasí více než letos. Ale pokud bude nálada taková jako tentokrát, tak to určitě bude stát zato.

Fotogalerii ze sponzorského turnaje naleznete >>>ZDE<<<
 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo