ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home PV Praha Sponzorské turnaje
Sponzorské turnaje
Sponzorský turnaj 2006
Turnaje se zúčastnili zaměstnanci společností:
 
           firma SVOBODA           V.I.P. tým
 
Je ráno, sobota 17. 6. 2006 a na hřišti se schází první účastníci sponzorského turnaje. V noci pršelo a obloha je pošmourná. Ale pořadatelé se maximálně snaží. Vysouší hřiště, chystají občerstvení, oplocení. Bazén i posilovna jsou rovněž k dispozici.

Následně se slova ujímá Mároš, který vítá účastníky z řad společností Eurotel Praha a také poprvé účastnící se fy. Svoboda. Čtvrtý tým je sestaven z přátel a kamarádů. Tedy i V.I.P. jsou kompletní.
Můžeme tedy rozehrát první zápasy. Počasí se umoudřuje a sluníčko začíná hřát. Grill i pípa už je v provozu a obsluha se nestačí otáčet. Všichni jsou však bez problému obslouženi. Nikdo nebyl ušlapán.

Co se výsledků týká, tak se zrodilo překvapení. Ale postupně: na čtvrtém místě se umístil tým V.I.P. Třetí místo patří Eurotel II. O překvapení se postarala fy. Svoboda, která v prvním ročníku obsadila ihned stříbrnou pozici. Výhercem turnaje se stal a pohár pro vítěze si odnáší tým Eurotel I. Gratulujeme a již nyní se těšíme na jubilejní pátý ročník.

Fotogalerii ze sponzorského turnaje naleznete >>>ZDE<<<
 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo