ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home PV Praha Sponzorské turnaje
Sponzorské turnaje
Sponzorský turnaj 2008
Turnaje se zúčastnili zaměstnanci společností:
V sobotu 14. června se v Hostivaři v areálu Vodních staveb Přírodovědecké fakulty v Praze uskutečnil, jako už po několikáté, Sponzorský turnaj. Letos za hojné účasti zástupců z O2, které doplnili pracovníci a přátelé firmy COMDES.
Všichni účastníci se dostavili v 9 hodin dobře naladěni s odhodláním podat co nejlepší výkony. Zaměstnanci O2 byli rozděleni do 3 týmů. Celkem se tedy turnaje zúčastnily 4 týmy. Každému z družstev byl přidělen jeden zkušený PV hráč (hráčka). O2(a) měl na starosti Marek „Macin” Livora, O2(b) Daniel „Žufánek” Bršlica a o O2(c) se starala Věrka Zedníková společně s Petrou Horákovou. COMDESu se ujal Jiří „Miger” Švec.

Zápasy se hrály na 50 minut + dohrávka, nezáleželo na počtu odehraných směn. Do prvního zápasu proti sobě nastoupily týmy O2(a) a COMDES. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, ale v závěru byl o trochu lepší COMDES, a tak se mu podařilo zvítězit 4:3. V dalším utkání změřily své síly týmy O2(b) a O2(c). O2(b) byli od začátku o krok napřed, zvítězili naprosto zaslouženě 11:4. O2(c) se v dalším zápase pokoušeli porazit COMDES, ale nepodařilo se, prohráli 2:9 a tak čekali na svojí poslední příležitost, kdy by mohli vyhrát. Mezitím se v bratrovražedném souboji utkaly družstva "áčka" a "béčka". "Áčka" hned od začátku tvrdě útočili, přidávali jeden bod za druhým a po 50ti minutách udolali soupeře 13:5. V předposledním utkání se střetl COMDES s O2(b), zápas byl plný zvratů na obou stranách, obě družstva skórovala v každé směně, nakonec byli o trochu lepší O2(b) a zvítězili nad COMDES 18:15. Před posledním měřením sil ještě nebylo jasné, kdo obsadí 1. místo. Naděje měl COMDES a O2(a). O2(a) vyzvalo přátele z O2(c) a chtělo rozhodnout o výsledku hned na začátku, bodovalo a soupeři z „céčka“ celý zápas jen dotahovali. Nakonec byli lepší hráči O2(a) a vyhráli v poměru 11:6.

Jako další program připravili pořadatelé PV doplňující disciplíny. Každé disciplíny se mohli zúčastnit 2 členové od každého týmu. Nominace byly možné do souteží o přesnost příhozu, rychlost oběhu homerunu a odpalu do dálky. V hodu na přesnost dostal každý soutěžící pět míčů, kterými se musel trefit do vyznačeného prostoru na backstopu. Úspěšné zásahy se mu sčítaly. Oběh met není snad potřeba více popisovat, běží se na čas a soutěžící se musí postupně dotknout všech čtyř met. Odpal do dálky se prováděl ze stativu a měřila se vzdálenost kontaktu míče se zemí. Každý soutěžící dostal tři pokusy.

CELKOVÉ VÝSLEDKY TURNAJE

Softballový turnaj:
1. místo – O2 (a)
2. místo – COMDES
3. místo – O2 (b)
4. místo – O2 (c)

Každé družstvo bylo odměněno diplomem, šampaňským a vítěz si, jako každý rok, odnesl pohár.

Individuální ocenění:
Nejlepší pálkař turnaje – Roman Pelant - COMDES
Nejlepší pálkařka turnaje – Dana Belušová – O2 (a)
Nejpřesnější příhoz – Jakub Halčin – O2 (b)
Nejrychlejší běh homerunu – Rami Salameh – O2 (b)
Nejdelší odpal - David Agress – O2 (c)
Nejužitečnější hráč (MVP) – Luboš Hitka

Všichni individuálně ocenění hráči převzali diplomy, šampaňské a vítěz kategorie hodnocené odbornou porotou (MVP) převzal dárek od společnosti HEWLETT-PACKARD, s.r.o., které tímto děkujeme.

Počasí nám přálo celý den, nálada byla skvělá a všichni hráči bez rozdílu podali velmi dobré výkony, které přispěly ke stále rok od roku zvyšující se úrovni turnaje.
Závěrem patří poděkování všem účastníkům i pořadatelům. Grilované maso a klobásy celý den hlídali Přemek s Bártem. U pípy stáli společně José s Petrou. Na hru podle pravidel dohlížely Lucc a Pavla, kterým pomáhaly Zuzka a Helča. Hudbu zajišťovala Káča s Kubou, zápis o utkání měla na starost Jitka a Bára vše zdokumentovala. Všem jmenovaným patří dík. Dále se do organizace zapojili: Tom – klec, Vašek a především Martin „Pat” Franz, kterému patří dík největší za organizaci celého dne.
Doufáme, že jste všichni byli spokojení a věříme, že se vám průběh celého dne líbil a že za rok si zase rádi přijdete s námi zahrát.

Příští rok nashledanou!!!

Pavla Průchová, PV Praha

Fotogalerii ze sponzorského turnaje naleznete >>>ZDE<<<
 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo